OSVĚTLENÍ ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY ČESKOMORAVSKÝ CEMENT, A. S.

Precizní výpočty, modelování osvětlení a koordinovaná spolupráce rozzářily administrativní prostory open space kanceláří Českomoravského cementu podle projektu ateliéru Design Atak.

PŘÍPRAVA PROJEKTU

Naše projekty před samotnou výrobou a dodávkou osvětlení začínají detailní prací na modelování a výpočtech osvětlení. Vše v rámci projektu neustále koordinujeme s architekty, investorem i dodavatelem jiných technologií. Věděli jste, že otvory v akustickém sádrokartonu pro vestavěná svítidla byly připraveny dopředu? Dodaná svítidla do nich tedy musela bezpodmínečně sedět s přesností na milimetr.

Naše práce zohledňujeme požadavky investora, zákonné normy, vizi architekta, a je výrazně ovlivněna našimi letitými zkušenostmi. A jelikož je projekt živý organismus, pružně reagujeme na změny v projektu a přáních klienta.

Výsledkem je realizace svítidel s přesností na milimetr dodaných v požadovaném termínu. Každé světlo je unikát, který bude dlouhodobě a bezproblémově fungovat ke spokojenosti především jeho uživatelů – zaměstnanců Českomoravského cementu.

TECHNOLOGIE

+ 2 tuny materiálu ve 150 sestavách svítidel
+ na míru vyrobený systém závěsných a vestavěných bezrámečkových lineárních LED svítidel
+ délka sestav od 30 centimetrů do 22 metrů
+ spojovací úhly 90–166°
+ kompletní prosvětlení od jednoho konce k druhému, včetně spojů a úhlů
+ LED moduly s různým výkonem
+ tři barvy na míru, včetně korporátní zelené