OSVĚTLENÍ KANCELÁŘÍ GENTEC BRNO

GENTEC se zabývá flexibilním řešením projekcí, výroby a údržby kogeneratčních a trigeneračních jednotek na zemní plyn, bioplyn a jiná paliva.

V kancelářských prostorách tráví zaměstnanci podstatnou část svého dne. Příjemné osvětlení dokáže podpořit nejen atmosféru, ale také efektivitu. Při projektování osvětlení kanceláře vždy dbáme na dodržení platných norem, a snažíme se do projektu vnést také naše dlouholeté zkušenosti, které v normách nenajdete.

Vytvořili jsme osvětlovací model a zvolili LED svítidla s vysokou účinností (140 lm/W), zárukou 5 let a životností přes 100 000 hodin. GENTEC má nyní řešení s minimálními provozními náklady. Speciální svítidla vybraná pro tento projekt mají odchylku teploty barvy nerozpoznatelnou lidským okem, zatím co levná konkurenční svítidla velice pokulhávají (krátká záruka, životnost okolo 40 000 hodin, odchylky teploty i 1000 K).

Použitá kancelářská svítidla, jako má nyní GENTEC ve svých kancelářích, můžete mít i Vy. Nabízíme je také řízená protokolem DALI, v různých výkonech, optikách, typech montáže i stupních krytí IP, například i svítidla do čistých prostor jako jsou zdravotnická zařízení.