OSVĚTLENÍ ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ BIBUS BRNO

Společnost BIBUS je česko-švýcarský distributor technických komponent s pobočkou v České republice od roku 1992. Tvoří nejlepší technická řešení pro strojírenské, elektrotechnické a filtrační komponenty a nové technologie.

BIBUS si své partnery velmi dobře vybírá, o to více jsme pyšní, že na novém osvětlení zasedacích místnost pracovala EMI. Zasedací místnosti patří mezi ty se specifickým, avšak různorodým použitím. Tyto rozlišné režimy provozu, jako prezentace s výkladem, školení, jednání, promítání, vyžadují odlišné světelné podmínky.

Po vytvoření osvětlovacího modelu jsme do zasedacích místností zvolili LED svítidla řízená protokolem DALI. Díky digitálně regulovatelným svítidlům s inteligentním řízením intenzity světla a použitím svítidel s vysokou účinností (140 lm/W), zárukou 5 let a životností přes 100 000 hodin získal BIBUS ucelené řešení s minimálními provozními náklady. Speciální svítidla vybraná pro tento projekt mají odchylku teploty barvy nerozpoznatelnou lidským okem, zatím co levná konkurenční svítidla velice pokulhávají (krátká záruka, životnost okolo 40 000 hodin, odchylky teploty i 1000 K).

Použitá kancelářská svítidla, jako má nyní BIBUS ve svých zasedacích místnostech, můžete mít i Vy. Nabízíme je v různých výkonech, optikách, typech montáže i stupních krytí IP, například i svítidla do čistých prostor jako jsou zdravotnická zařízení.