OSVĚTLENÍ KLINIKY FERTICARE PRAGUE

Dokončili jsme komplexní zakázku zdravotnického zařízení – od projektu po realizaci. Výjimečná zdravotní péče je spojená nejen s kvalitou, ale také s prostředím. Pražská soukromá klinika FertiCare Prague se na nás s důvěrou obrátila, abychom pro ně realizovali osvětlení.

Na společných konzultacích byly stanoveny požadavky na osvětlení, které respektovaly nejen estetickou stránku, ale také přísné normy pro zdravotnická zařízení. Navrhli jsme osvětlení všech místností LED svítidly, od společenských prostor, laboratoří, až po operační sály. 

Vhodně zvolená svítidla a světelné scény splňují zákonné normy a umožňují maximalizaci příjemného pocitu v prostředí kliniky. Zvolili jsme svítidla s větší plochou vyzařování a difuzorem imitujícím vlastnosti přirozeného denního světla. Minimalistický čistý bezrámečkový design svítidel vyrobených na míru s možností regulace intenzity zajistí, že prakticky nepoznáte, jestli je to svítidlo nebo světlík s denním světlem.

Klinika působí velmi reprezentativně, mimo luxusního nábytku a vybavení vyžaduje i kvalitní osvětlení, a to nejen pro lékařskou práci, ale i vytvoření estetického a klidného prostředí. Zákazníka takové prostředí uklidní a vyvolá v něm pocit jistoty.

Současné normy vyžadují i nouzové osvětlení. I to jsme namodelovali a do kliniky instalovali. Aby mohla být klinika uvedena do provozu, zajistili jsme rovněž vyžadované certifikované měření světla.

Prohlédněte si fotografie v galerii, které shrnují cestu od prvních konzultací, výpočtu a modelování, až po finální instalaci svítidel. Zajímá Vás, jak můžeme pomoci s osvětlením Vám? Ozvěte se nám ještě dnes.