OSVĚTLENÍ KULTURNÍHO DOMU V TÝNCI

Kulturní dům v obci Týnec prošel kompletní rekonstrukcí, jejíž součástí byla i naše LED svítidla. Je to další z projektů, kdy veškerá svítidla v objektu byla vyprojektována a dodána naší společností.

Hlavní část tvoří speciální svítidla do protipožárního stropu zapojená do několika okruhů, aby světlo tvořilo rozlišné scény podle charakteru pořádané kulturní akce.

V dalších prostorách jsou po konzultaci navržená svítidla dle prostorových nároků. Jsou to například svítidla s vyšším krytím za oponu nebo svítidla s nízkým oslněním a difuzérem pro dosažení optimální světelné křivky – imitace denního světla do zasedací místnosti.

Nedílnou součástí, zvláště pak objektů, kde se pořádají veřejná vystoupení a schází se v nich větší množství lidí, je i nouzové osvětlení. A to nejen ono zelené s panáčkem, ale i protipanické nebo nouzové osvětlení únikových cest, které se obojí musí v projektu doložit výpočtem osvětlení.

Podívejte se na fotogalerii a srovnejte stav před rekonstrukcí a po ní. Na první pohled uvidíte, že světlo dokáže dělat zázraky.

Jste architekt nebo projektant a potřebujete spočítat světlo, zpracovat jeho vizualizaci nebo jen poradit? Stavíte průmyslovou halu, nemocnici nebo budujete veřejné osvětlení nebo si chcete světlem jen vylepšit zahradu? Obraťte se na nás, jsme tu pro Vás.